זוגיות – ״ניגודים משלימים לאחד״

peca-de-quebra-cabeca-branca-unica-sobre-fundo-azul_23-2148207363

איש ואישה בחיבורם לאחד יוצרים שינוי בחשבון הרגיל, כי אחד ועוד אחד בזוגיות שווה שלש!!!

הכיצד? כל אחד ועולמו והעולם המשותף שנחשף בפגישה מביניהם.

העולם המשותף שמופיע מביניהם הוא מרחב חדש המסייע להם לגלות את מהותם, את עצמיותם. כדברי חז"ל: "זכו שכינה בניהם" – האחד מתגלה מביניהם, החלק האלוקי שבהם יוצא אל הפועל, מעלה שאין היחיד מסוגל להגיע לכך בעצמו.

כל זאת, בתנאי שהם עובדים על שכלול עבודת המוח – לב ביניהם כך שתהיה כנה ואמיתית. זאת  מתוך דיאלוג גלוי, מתוך פיתוח מערכות יחסי אמון, ולא חלילה "נפילה" למלכודת של מערכות יחסים תועלתיות, הגורמות לפירוד ביניהם, למרחק והגנות, לנפילה לצד האישי האגואיסטי. נפילה המביאה אותם למאבקים סמויים וגלויים ושליטה הנובעים מתוך פחדים קיומיים.

מכון אביה פיתח מודל זוגי המאפשר לבני זוג להבין כיצד הם "ניגודים משלימים", וכיצד דווקא ניגודים אלו מגלים בחיבור נכון "חשמל חיים" מביניהם. מרחיב את עולם למימד חדש.

התהליך

בפגישה אחת, על ידי תהליך אבחוני ממוקד ומדויק, הם מקבלים תיאור בהיר ומפתיע של כל מה שמתנהל ביניהם מאז חתונתם. מתוך כך בני הזוג מגיעים להבנת הדפוסים שמניעים אותם במערכת היחסים ביניהם כיום, ונחשפים לאלטרנטיבה הטמונה בחיבור ביניהם.

בשלב השני, הנמשך מספר מפגשים מצומצם, בני הזוג לומדים מנגנון ליצירת יחסי אמון המאפשר להם לנהל יחד את מציאות חייהם, במודעות, אחריות ומחויבות. השינוי הוא דרמתי ויוצר חיבור גדול, שיח גלוי ומברר, אהבה מובעת ללא שיפוטיות, וקבלת החלטות בכבוד הדדי וניצול היתרון שבכל אחד מהם, האחד לטובת השני.

מה אומרים עלינו?

התהליך הכי טוב שעברתי! עזר לי בהמון תחומים במהלך החיים, קל להבנה, קל להתחבר והכי חשוב – קל ליישם.

התהליך מועבר בפגישה אישית, בצורה ברורה ובהירה – פשוט משנה חיים!

אנו מתחייבים לתוצאות!

פגישה ראשונה 30% הנחה!