הפתרון האחדותי

מה זה אומר?

הפתרון האחדותי מציג עקרונות וכלים מקצועיים המאפשרים לכל אדם בהתמודדויות עם פערים וקשיים במציאות, בין עם בני אדם ובין עם כל קושי המופיע והמעכב את הבנתנו והתקדמותנו, להצליח לעבור ממבט שטחי הרואה את הצדדים השונים המופיעים בכל התמודדות כהפכים, כסותרים, כניגודים, ולכן יוצרים תחושת עימות, מתח, רגשות סוערים ואף תגובות הגנתיות היוצרות מרחק ואף פוגעות בנו, בסובבים ובסביבה.

אך במבט מכיל וכולל מתברר שמדובר בהפכים וניגודים שממש משלימים לאחד. ממש מגלים לנו שבחיסרון טמון היתרון. שהדפקט הוא האפקט, הם אחד. ומרגע שהמוח והלב, ובני אדם תופסים שכל הקורה, שכל המאורעות, הם אחד, לא רק שנוצרת רגיעה ופתח להתקדמות, אלא הם מתחילים לחיות בעולם של חיבורים, של שלום שהם יוצרים וממילא הם באים לעשות טוב לעצמם ולכל העולם.

אנו מאפשרים ליחידים, זוגות וקבוצות  לזהות בעצמם את המנגנון הפנימי שבהם, את "המשקפיים הפנימיות שלהם", את הדפוס הקבוע והעמוק שבהם, שבטבעם, המאפשר להם להגיע לחבר את כל החלקים, ופרטי ההתמודדות לאחד, לתמונה אחת בהירה ומכוונת, לזהות שהמתח הוא מפרה, ושהקושי מכיל את האפשרות ליצירת קשר עמוק וחדש, להצליח להוציא ממר מתוק, לזהות את העיקר והטפל, לחיות בפרופורציות נכונות, להוציא מהחיסרון יתרון מובהק, יתרון המשקף את יכולתם המולדת. זאת לטובת עצמם, חבריהם, לימודיהם, מקצועם ולזוגיות ולמשפחה הגרעינית והרחבה שלהם.  

לפרטים ומידע נוסף

השארו פרטים ונחזור אליכם